Audyt energetyczny — Kraków i okolice

Audyt energetyczny jest procesem analizy oraz oceny danego obiektu pod kątem jego energooszczędności. Przeprowadzenie takiej kontroli — obejmującej sprawdzenie instalacji grzewczych, wentylacyjnych, stolarki drzwiowej i okiennej, oświetlenia, a także zastosowanych technologii OZE (np. pomp ciepła czy paneli fotowoltaicznych) — to skuteczny sposób na ograniczenie start energii wynikających z usterek, nieprawidłowo dobranych materiałów termoizolacyjnych albo innych powodów. Ponadto takie działanie ułatwia opracowanie rozwiązań umożliwiających m.in. skuteczne zminimalizowanie wydatkowania energetycznego.

Audyt energetyczny - Kraków i okolice

W jakich obiektach można przeprowadzić audyt energetyczny?

Audyt energetyczny powinno się przeprowadzić w każdym obiekcie, w którym planowana jest termomodernizacja — mogą to być zarówno domy jedno- lub wielorodzinne, jak i budynki użyteczności publicznej. Taka kontrola ma szczególne znaczenie w przypadku, gdy chce się uzyskać dofinansowanie na przeprowadzenie różnych zmian związanych z pozyskiwaniem oraz zużywaniem energii. Ponadto zgodnie z obecnie obowiązującym prawem, tego rodzaju przeglądy muszą być przeprowadzane co 4 lata w dużych przedsiębiorstwach i obejmować ocenę efektywności energetycznej w budynkach, instalacjach, urządzeniach, a także transporcie.

Profesjonalny audyt energetyczny: Małopolska

W Solaris Pro dokładamy starań, by zapewniać naszym Klientom kompleksową obsługę. Znajdujący się w naszej ofercie audyt energetyczny to gwarancja profesjonalnej kontroli, na podstawie której da się opracować rozwiązania umożliwiające skuteczne ograniczenie strat energii, co pomaga też przy planowaniu termomodernizacji budynku. Zachęcamy osoby z Krakowa (a także innych miejscowości położonych na terenie Małopolski) do kontaktu w celu nawiązania współpracy i uzyskania indywidualnej wyceny usługi audytu energetycznego.

Audyt energetyczny - Kraków i okolice

POSTAW NA SPRAWDZONĄ JAKOŚĆ!