Montaż klimatyzacji: Kraków

Chcesz odetchnąć latem od upałów, a zimą poczuć przyjemne ciepło nawet w czasie awarii systemu ogrzewania? Twoje mieszkanie ma okna skierowane na południe lub zachód, więc w wakacje trudno w nim wytrzymać? A może masz już fotowoltaikę i szukasz sposobu na ekonomiczne podniesienie temperatury w pomieszczeniach? W każdym w tych przypadków idealnym rozwiązaniem będzie montaż klimatyzacji. Klientom z Krakowa oferujemy nowoczesne, wydajne, wysokiej jakości urządzenia chłodzące wyposażone w mnóstwo dodatkowych funkcji pozwalających na wykorzystanie ich o każdej porze roku. W SOLARIS PRO pracują specjaliści doskonale znający się na projektowaniu i montażu klimatyzatorów renomowanych producentów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Montaż klimatyzacji - Kraków

Przyjemny chłód latem i ciepło zimą — montaż klimatyzatorów dla wymagających Klientów w Krakowie

Kiedyś klimatyzacja służyła jedynie do chłodzenia powietrza latem. Obecnie na rynku dostępnych jest mnóstwo urządzeń, które z powodzeniem grzeją, ale też oczyszczają i jonizują powietrze. Montaż odpowiedniego klimatyzatora to inwestycja w zdrowy klimat w domu lub biurze. Jako specjaliści od fotowoltaiki na terenie Krakowa jesteśmy w stanie podpiąć wybrane urządzenia pod systemy korzystające z odnawialnych źródeł energii, sprawiając, że używanie takich udogodnień staje się ekonomiczne i pozwala na obniżenie domowych rachunków. Pragniemy zauważyć, że w czasie wybierania najkorzystniejszych dla Klienta rozwiązań korzystamy ze swojego bogatego doświadczenia, co pozwala nam stworzyć klimatyzację ściśle dopasowaną do wymagań inwestora i mieszczącą się w zakładanym przez niego budżecie.

Naprawa klimatyzacji: Kraków i okolice

Nawet najlepsze i zainstalowane zgodnie ze sztuką urządzenia mogą ulec awarii. Dlatego też Klientom z Krakowa oferujemy profesjonalną naprawę klimatyzacji obejmującą usuwanie usterek, wymianę i konserwację części. Doskonale wiemy, że funkcjonowanie bez urządzenia chłodzącego w czasie upałów jest szczególnie uciążliwe, dlatego każde zgłoszenie traktujemy priorytetowo. Dysponujemy magazynem części zamiennych, co pozwala nam na szybką likwidację awarii. W przypadku konieczności sprowadzenia dodatkowych elementów korzystamy natomiast z dużej bazy partnerów, dzięki czemu naprawa odbywa się tak szybko, jak to możliwe. Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z usługi montażu lub naprawy klimatyzacji w stolicy Małopolski, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Montaż klimatyzacji - Kraków

POSTAW NA SPRAWDZONĄ JAKOŚĆ!