Sposoby finansowania systemów fotowoltaicznych


Kredyt na fotowoltaikę

Skierowany jest do osób fizycznych. Jeśli nie chcesz czekać na uzyskanie dotacji lub dofinansowania z programów rządowych i UE, to możesz zaciągnąć kredyt na dogodnych warunkach. Dla naszych klientów oferujemy wsparcie we współpracy z ŁACKIM BANKIEM SPÓŁDZIELCZYM. RRSO wynosi 8,30 %. Ratę spłacasz co miesiąc. Możliwość okresu kredytowania do 5 lat. Otrzymujesz gwarancję stałej raty.
Kredytowanie można uzyskać po spełnieniu warunków dotyczących oceny zdolności kredytowej danego klienta.


Leasing fotowoltaiki

Oferta skierowana wyłącznie dla właścicieli firm. to uproszczona procedura i minimum formalności. Do uruchomienia leasingu potrzebne są dokumenty ewidencyjne oraz finansowe firmy. Nie ma wymogu posiadania żadnego zabezpieczenia, a czas oczekiwania na decyzję trwa niezwykle krótko.

Korzyści z leasingowania instalacji fotowoltaicznej to przede wszystkim:

  • możliwość budowy instalacji bez angażowania firmowych środków własnych,
  • system fotowoltaiczny na leasingu sam na siebie zarabia,
  • zmniejszenie podatków i liczne ulgi podatkowe,
  • leasing operacyjny systemu fotowoltaicznego zaliczamy do składników majątku leasingodawcy,
  • rozliczenie VAT-u w wielu częściach.Zakup gotówkowy fotowoltaiki

Finansowanie z własnych środków, które jest dostępne dla każdego.

Finansowanie instalacji fotowoltaicznych


Dowiedz się więcej

POSTAW NA SPRAWDZONĄ JAKOŚĆ!


Skontaktuj się z nami


Dofinansowanie do fotowoltaiki: Kraków

Fotowoltaika to zielona technologia, która już od pewnego czasu zyskuje na znaczeniu. Jednak wykonanie przydomowej instalacji wciąż jest dość wysokim wydatkiem z punktu widzenia przeciętnie zarabiającej osoby z Krakowa lub innego miasta. Z tego powodu istnieje wiele opcji uzyskania dofinansowania do zakupu oraz montażu paneli fotowoltaicznych, jak również podobnych rozwiązań. Jako firma od lat zajmująca się wykonywaniem fotowoltaiki dla naszych Klientów jesteśmy w stanie doradzić w kwestii dotacji albo kredytu w ramach takiej inwestycji.

Dlaczego warto inwestować w zielone technologie?

Zielone technologie stanowią istotny element podczas modernizacji siedzib firm, instytucji, zakładów pracy czy domów. Pozwalają one nie tylko na odnowienie i dostosowanie budynków do nowych przepisów, ale też obniżenie wysokości opłat za prąd, ogrzewanie lub innych rachunków wymagających uiszczenia. Wszystkie te kwestie sprawiają, że wybranie zielonych technologii — zwłaszcza jeśli część kosztów zostanie pokryta z dofinansowania do fotowoltaiki albo pomp ciepła — stanowi korzystną inwestycję w przyszłość dla każdego mieszkańca Krakowa czy innych miejscowości w Małopolsce.

Dofinansowanie do pomp ciepła — Małopolska

Dokładamy starań, by zapewniać naszym Klientom kompleksową obsługę. Poza doradztwem w zakresie kredytu lub dofinansowania do fotowoltaiki oferujemy również wsparcie w uzyskaniu dotacji na zakup oraz montaż pomp ciepła. Jako firma z okolic Krakowa, pomogliśmy już wielu osobom z całej Małopolski w wybraniu najkorzystniejszych finansowo rozwiązań z obszaru zielonych technologii przyszłości. Zachęcamy do kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących naszej oferty albo chęci ustalenia szczegółów współpracy.