Pompy ciepła

– efektywny sposób pozyskiwania energii

W ostatnim czasie ogrzewanie domu czy firmy stało się bardzo kosztowne. Pompa ciepła to rozwiązanie dla osób, które dbają o swój budżet domowy i chcą obniżyć rachunki za prąd a jednocześnie chcą zadbać o środowisko. Montaż pompy ciepła z firmą Solaris Pro-Tworzymy przyszłość sprawi, że nie będziesz obawiał się rachunków za prąd a inwestycja zwróci się w krótkim czasie bez szkody dla środowiska.

Pompa ciepła to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zaoszczędzić na ogrzewaniu swojego domu. Jej instalacja pozwala zredukować koszty energii aż do 25%, a także znacząco obniżyć emisję szkodliwych substancji do otoczenia naturalnego. Pompa ciepła to inwestycja w przyszłość z myślą o ekologii!

Zajmujemy się nie tylko profesjonalnym montażem pomp ciepła. Pomożemy w uzyskaniu ulg i dotacji na montaż PC. Wykonamy bezpłatny audyt w celu doboru odpowiedniej pompy ciepła i w oparciu o wykonany audyt przygotujemy projekt instalacji jak i wycenę. Po montażu pomożemy w uruchomieniu PC oraz aplikacji do monitoringu.

pompy-ciepla-2

Pompa ciepła – źródło ogrzewania dla całego domu

Instalacja pompy ciepła to gwarancja zapewnienia sobie efektywnego źródła ogrzewania dla całego domu, a także ogromna swoboda i niezależność.

Praca tego urządzenia opiera się na wykorzystywaniu energii, która zmagazynowana jest w powietrzu, znajdującym się na zewnątrz. Z wykorzystaniem czynnika chłodniczego i odpowiedniego sprężania wytwarzane jest ciepło użytkowe, dzięki któremu możliwe jest zapewnienie optymalnych warunków wewnątrz domu.

Zainwestuj w pompę ciepła SOLARIS PRO i ciesz się z komfortu, wygody i pełnej funkcjonalności!

Pompa ciepła w połączeniu z fotowoltaiką, czyli jeszcze większa wydajność

Pompa ciepła to urządzenie niezwykle energooszczędne przez to, że energia pobierana jest z otoczenia. Dzięki temu rozwiązaniu będzie można znacząco ograniczyć wydatki.

Koszty zużycia energii można zmniejszyć jeszcze bardziej, dzięki połączeniu pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną. Pokryje ona roczne zapotrzebowanie na energię dla Twojego urządzenia.

pompy-ciepla-3
pompy-ciepla-1

Wydajna pompa ciepła zaprojektowana z myślą o użytkownikach

Pompy ciepła oferowane w SOLARIS PRO to gwarancja skuteczności i niezawodności przez wiele lat. Projekt, montaż i serwis tych urządzeń wykonujemy z największą starannością i z myślą o wygodzie przyszłych użytkowników.

W skład każdej pompy ciepła wchodzą cztery podstawowe elementy:

  • wymiennik pozyskujący ciepło,
  • sprężarka,
  • wymiennik oddający ciepło do instalacji
  • oraz zawór rozprężny.

 

Zarówno konstrukcja, jak i zasada działania tego urządzenia jest niezwykle prosta, a przy tym bardzo wydajna. Wszystko to sprawia, że taki sposób pozyskiwania energii staje się coraz popularniejszy.

W celu właściwego doboru mocy  pompy ciepła musimi obliczyć jakiej mocy grzewczej potrzebuje budynek.
Pierwszy krok żeby w ogóle myśleć o doborze mocy pompy ciepła to określenie zapotrzebowania budynku na moc grzewczą, rozsądne opcje to:

  • zlecenie profesjonalnego audytu OZC (koszt: kilkaset złotych)
  • lub przybliżone obliczenia na cieplowlasciwie.pl https://cieplo.app/start

Nasze przykładowe realizacje

Odkryj zupełnie nowe korzyści z pompą ciepła SOLARIS PRO

Instalacja pompy ciepła w domu to ogrom korzyści, których na próżno szukać w przypadku innych alternatywnych rozwiązań. Mowa tu przede wszystkim o bardzo niskich kosztach użytkowania, dużych oszczędnościach, wysokim poziomie komfortu i ochronie środowiska naturalnego.

W SOLARIS PRO specjalizujemy się w projektowaniu, montażu i serwisie pomp ciepła. Wybierając nasze rozwiązania, klienci mogą liczyć na pełne wsparcie, doradztwo i pomoc w doborze odpowiedniej pompy ciepła. Każde z oferowanych rozwiązań dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, kierując się nie tylko wiedzą, ale i wieloletnim doświadczeniem.

Oszczędzaj i bądź eko już dziś!