...

Pompy ciepła

– efektywny sposób pozyskiwania energii

W ostatnim czasie ogrzewanie domu czy firmy stało się bardzo kosztowne. Pompa ciepła to rozwiązanie dla osób, które dbają o swój budżet domowy i chcą obniżyć rachunki za prąd a jednocześnie chcą zadbać o środowisko. Montaż pompy ciepła z firmą Solaris Pro-Tworzymy przyszłość sprawi, że nie będziesz obawiał się rachunków za prąd a inwestycja zwróci się w krótkim czasie bez szkody dla środowiska.

Pompa ciepła to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zaoszczędzić na ogrzewaniu swojego domu. Jej instalacja pozwala zredukować koszty energii aż do 25%, a także znacząco obniżyć emisję szkodliwych substancji do otoczenia naturalnego. Pompa ciepła to inwestycja w przyszłość z myślą o ekologii!

Zajmujemy się nie tylko profesjonalnym montażem pomp ciepła. Pomożemy w uzyskaniu ulg i dotacji na montaż PC. Wykonamy bezpłatny audyt w celu doboru odpowiedniej pompy ciepła i w oparciu o wykonany audyt przygotujemy projekt instalacji jak i wycenę. Po montażu pomożemy w uruchomieniu PC oraz aplikacji do monitoringu.

W celu właściwego doboru mocy pompy ciepła należy obliczyć zapotrzebowanie budynku na ciepło.

Pierwszy krok aby dobrać moc pompy ciepła to określenie zapotrzebowania budynku na moc grzewczą a rozsądne opcje to:

 • zlecenie profesjonalnego audytu OZC (koszt: kilkaset złotych) lub
 • przybliżone obliczenia na cieplowlasciwie.pl
IMG-4756

Pompa ciepła – źródło ogrzewania dla całego domu

Instalacja pompy ciepła to gwarancja zapewnienia sobie efektywnego źródła ogrzewania dla całego domu, a także ogromna swoboda i niezależność.

Praca tego urządzenia opiera się na wykorzystywaniu energii, która zmagazynowana jest w powietrzu, znajdującym się na zewnątrz. Z wykorzystaniem czynnika chłodniczego i odpowiedniego sprężania wytwarzane jest ciepło użytkowe, dzięki któremu możliwe jest zapewnienie optymalnych warunków wewnątrz domu.

Zainwestuj w pompę ciepła SOLARIS PRO i ciesz się z komfortu, wygody i pełnej funkcjonalności!

Pompa ciepła w połączeniu z fotowoltaiką, czyli jeszcze większa wydajność

Pompa ciepła to urządzenie niezwykle energooszczędne przez to, że energia pobierana jest z otoczenia. Dzięki temu rozwiązaniu będzie można znacząco ograniczyć wydatki.

Koszty zużycia energii można zmniejszyć jeszcze bardziej, dzięki połączeniu pompy ciepła z instalacją fotowoltaiczną. Pokryje ona roczne zapotrzebowanie na energię dla Twojego urządzenia.

27566

Wydajna pompa ciepła zaprojektowana z myślą o użytkownikach

Pompy ciepła oferowane w SOLARIS PRO to gwarancja skuteczności i niezawodności przez wiele lat. Projekt, montaż i serwis tych urządzeń wykonujemy z największą starannością i z myślą o wygodzie przyszłych użytkowników.

W skład każdej pompy ciepła wchodzą cztery podstawowe elementy:

 • wymiennik pozyskujący ciepło,
 • sprężarka,
 • wymiennik oddający ciepło do instalacji
 • oraz zawór rozprężny.

 

Zarówno konstrukcja, jak i zasada działania tego urządzenia jest niezwykle prosta, a przy tym bardzo wydajna. Wszystko to sprawia, że taki sposób pozyskiwania energii staje się coraz popularniejszy.

W celu właściwego doboru mocy  pompy ciepła musimi obliczyć jakiej mocy grzewczej potrzebuje budynek.
Pierwszy krok żeby w ogóle myśleć o doborze mocy pompy ciepła to określenie zapotrzebowania budynku na moc grzewczą, rozsądne opcje to:

 • zlecenie profesjonalnego audytu OZC (koszt: kilkaset złotych)
 • lub przybliżone obliczenia na cieplowlasciwie.pl https://cieplo.app/start

Nowoczesne pompy ciepła – Kraków i inne miejscowości w Małopolsce

Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wdrażaniu nowoczesnych systemów grzewczych opartych na działaniu pomp ciepła. Kompleksowo, a także w ściśle określonym terminie przeprowadzamy instalacje nowoczesnych urządzeń pozyskujących ciepło z powietrza zarówno w domach prywatnych, mieszkaniach, jak i firmach. Dzięki temu Klienci z Krakowa lub innej miejscowości w krótkim czasie od powierzenia nam montażu pompy ciepła mogą cieszyć się nie tylko stale utrzymującą się, optymalną temperaturą we wnętrzach, ale także ciepłą wodą użytkową. Sprawdź przykładowe realizacje, które mieliśmy przyjemność wykonywać, po czym dołącz do szerokiego grona zadowolonych Klientów SOLARIS PRO!

Dlaczego warto instalować pompy ciepła w Krakowie i innych lokalizacjach?

Pompy ciepła polecamy zarówno do nowych, jak i wieloletnich obiektów z powodu ich licznych zalet, takich jak:

 • wygoda użytkowania – opisywane urządzenia działają automatycznie, dzięki czemu samodzielnie dostosowują swoją pracę do aktualnych potrzeb cieplnych budynku,
 • wydajność oraz bezawaryjność – pompy ciepła, które instalujemy, wyróżniają się ponadprzeciętną odpornością, przez co nie wymagają konserwacji i częstych napraw,
 • działanie przyjazne środowisku naturalnemu – w przeciwieństwie do tradycyjnych systemów ogrzewania, pompy ciepła nie emitują szkodliwych substancji do atmosfery, przez co Twoje otoczenie jest czystsze oraz zdrowsze.

Decydując się na instalację pompy ciepła, inwestujesz nie tylko w komfort i ekonomię swojego domu, ale także przyczyniasz się do ochrony środowiska. Klientów z Krakowa zainteresowanych montażem oferowanych urządzeń zapraszamy do kontaktu!

Solidna i bezawaryjna pompa ciepła – Kraków

W SOLARIS PRO proponujemy wyłącznie sprawdzone, innowacyjne pompy ciepła pochodzące od renomowanych producentów. Instalujemy urządzenia zapewniające stabilną, ciągłą pracę przez wiele długich lat – niezależnie od warunków zewnętrznych. Dostarczamy rozwiązania, które z powodzeniem mogą służyć zarówno do ogrzewania, jak i chłodzenia pomieszczeń. Dzięki ich wszechstronnemu zastosowaniu zapomnisz o dokuczliwych, upalnych latach, a także wymagającym dużego nakładu pracy oraz czasu tradycyjnym ogrzewaniu nieruchomości paliwami stałymi, takimi jak węgiel, pelet czy drewno. Postaw na sprawdzoną jakość i wybierz SOLARIS PRO – profesjonalistów w zakresie instalacji pomp ciepła godnych zaufania producentów Krakowie oraz innych miastach!

Nasze przykładowe realizacje

Odkryj zupełnie nowe korzyści z pompą ciepła SOLARIS PRO

Instalacja pompy ciepła w domu to ogrom korzyści, których na próżno szukać w przypadku innych alternatywnych rozwiązań. Mowa tu przede wszystkim o bardzo niskich kosztach użytkowania, dużych oszczędnościach, wysokim poziomie komfortu i ochronie środowiska naturalnego.

W SOLARIS PRO specjalizujemy się w projektowaniu, montażu i serwisie pomp ciepła. Wybierając nasze rozwiązania, klienci mogą liczyć na pełne wsparcie, doradztwo i pomoc w doborze odpowiedniej pompy ciepła. Każde z oferowanych rozwiązań dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, kierując się nie tylko wiedzą, ale i wieloletnim doświadczeniem.

POSTAW NA SPRAWDZONĄ JAKOŚĆ!