Fotowoltaika to energia przyszłości

Energia pozyskiwana z promieniowania słonecznego to przyszłość oraz alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań. Dzięki zaawansowanym technologicznie panelom fotowoltaicznym możliwe jest uniezależnienie się od zewnętrznych dostawców prądu i znaczne zredukowanie kosztów pozyskiwania energii. Stawiając na nie, wybierasz niezawodność na przestrzeni wielu lat i szybki zwrot z inwestycji. Co więcej, oferowane przez nas solary słoneczne są bezobsługowe, szybkie w montażu i niezwykle opłacalne. Dzięki nim chronisz także środowisko naturalne – panele fotowoltaiczne nie wytwarzają CO2 i innych szkodliwych związków, dlatego warto inwestować w nie dla dobra naszej planety, a także nas samych i przyszłych pokoleń. W Solaris Pro, wraz ze swoimi klientami, TWORZYMY PRZYSZŁOŚĆ. Dołącz do zadowolonych posiadaczy fotowoltaiki i bądź EKO!

Panele fotowoltaiczne pozwalają czerpać darmową energię z promieniowania słonecznego i szczególnie polecane są teraz, gdy ceny prądu rosną w bardzo szybkim tempie. Jeżeli chcesz uniezależnić się od zewnętrznych dostawców i zasilić dom lub dowolny obiekt w energię elektryczną, postaw na Solaris Pro. Od lat naszą specjalnością są kompleksowe rozwiązania z zakresu energii odnawialnej, które oferujemy zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym.

Gwarancja

Fotowoltaika to branża, w której profesjonalizm i doświadczenie są na wagę złota. Dlatego nasz zespół doświadczonych specjalistów zapewnia profesjonalne usługi projektowania i montażu systemów fotowoltaicznych. Korzystamy z oryginalnych komponentów od najlepszych producentów i nie idziemy na kompromisy jeżeli chodzi o jakość.

Standardem jest aż 25-letnia gwarancja na każdą instalację fotowoltaiczną wykonaną przez Solaris Pro!

Oszczędzaj i bądź eko już dziś!